Komendant podziękował świadkom. Przyczynili się do odnaleźli zwłoki zaginionych kobiet

16.03.2022

Komendant podziękował świadkom. Przyczynili się do odnaleźli zwłoki zaginionych kobiet

Mł. insp. Dariusz Kiedrzyn Komendant Miejski Policji w Częstochowie wspólnie z nadkom. Krzysztofem Gabrysiem z wydziału kryminalnego podziękowali mieszkańcom Częstochowy i powiatu za przekazanie istotnych informacji, które przyczyniły się do zakończenia poszukiwań zaginionej Aleksandry W. i jej córki.

Przypomnijmy, częstochowscy policjanci prowadzili poszukiwania dwóch mieszkanek Częstochowy, które zaginęły 10 lutego w niejasnych okolicznościach. Kryminalni zatrzymali do tej sprawy 52-letniego mężczyznę, który dobrze znał kobiety. Usłyszał on zarzut podwójnego zabójstwa, jednak nie przyznawał się do winy i nie współpracował z organami ścigania. – Kryminalni włożyli wiele pracy w to, by ustalić, co tak naprawdę wydarzyło się 10 lutego i cały czas aktywnie prowadzili poszukiwania za zaginionymi. Dzięki rzetelnej pracy operacyjnej oraz informacjom przekazanym przez pana Michała i pana Wojciecha policjanci z Częstochowy odnaleźli zwłoki zaginionych kobiet na terenie zalesionym w miejscowości Romanów – mówi podkomisarz Sabina Chyra-Giereś, oficer prasowy częstochowskich policjantów.

Komendant Miejski Policji w Częstochowie młodszy inspektor Dariusz Kiedrzyn wspólnie z nadkomisarzem Krzysztofem Gabrysiem podziękowali świadkom za wzorową i godną naśladowania postawę, podkreślając również, jak duże znaczenie ma współpraca z obywatelami, którzy nie pozostają obojętni na krzywdę ludzką i swoim zachowaniem wspierają policyjne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa.

  • kg
Najnowsze artykuły