Kompletnie pijana wsiadła za kierownicę. Spowodowała kolizję

23.11.2018

Kompletnie pijana wsiadła za kierownicę. Spowodowała kolizję

2,5 promila alkoholu w organizmie miała 58-letnia z gminy Siewierz, która wpadła w ręce myszkowskich policjantów. Kobieta w takim stanie wsiadła za kierownicę. Na DK-1 w Winownie doprowadziła do kolizji…

W czwartek (22.11.) rano około godziny 6.15 policjanci ruchu drogowego otrzymali wezwanie do Winowna na DK- 1, gdzie miało dojść do kolizji dwóch pojazdów. Na miejscu mundurowi zastali kompletnie pijaną kierującą oplem corsą, która jadąc z Brudzowic, podczas wykonywania manewru skręcania, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu lewym pasem kierowcy renault premium. Kiedy mundurowi zbadali stan trzeźwości, okazało się, że 58-latka była pijana. Kobieta miała w organizmie 2.5 promila alkoholu. Kobieta odpowie za jazdę na podwójnym gazie oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grożą jej 2 lata za kratkami.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły