Konkurs dla fotografów

15.03.2018

Konkurs dla fotografów

Regionalny Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w 21. edycji międzynarodowego konkursu CYBERFOTO. Organizator na zgłoszenia czeka do 30 marca.

Celem konkursu jest prezentacja możliwości kreacji obrazu fotograficznego poprzez zastosowanie komputera i współczesnych technik obrazowania.

Prace w postaci wydruku lub odbitki fotograficznej należy przesłać lub dostarczyć osobiście na adres Regionalnego Ośrodka Kultury (ul. Ogińskiego 13a), z dopiskiem ,,CYBERFOTO” do 30 marca. Do pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową oraz informację w jakim programie powstała. Zwycięzca otrzyma 2500 tysiąca złotych. Nagrody pieniężne trafią również do zdobywców drugiego (1500 zł) oraz trzeciego (800 zł) miejsca. Dodatkowo przewidziano trzy wyróżnienia po 400 zł. Jury zaznacza jednak, że można dokonać innego podziału nagród. Koszt uczestnictwa – 50 zł. Prace zostaną ocenione 5 kwietnia, natomiast otwarcie wystawy nastąpi27 kwietnia o godz. 18.00 w Galerii ART-FOTO.

Wystawie towarzyszyć będzie seminarium poświęcone zastosowaniu komputera w kreowaniu współczesnej sztuki. Organizatorem konkursu jest Regionalny Ośrodek Kultury, a współorganizatorami: Narodowe Centrum Kultury w Warszawie, Fotoklub Rzeczpospolitej Polskiej oraz Związek Polskich Artystów Fotografów.
Szczegółowe informacje, regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdziemy na stronie: www.rok.czestochowa.pl oraz http://www.cyberfoto.czest.pl

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły