10.04.2018

Konkurs na strażacką pocztówkę

Do 25 maja można składać prace w ramach Gminnego Konkursu Plastycznego na pocztówkę okolicznościową związaną z tegorocznymi obchodami „100 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawiu”.

Organizatorami konkursu skierowanego do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat są .Ochotnicza Straż Pożarna w Żurawiu i Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu w Janowie. Celem plastycznej rywalizacji jest rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz umiejętności plastycznych, a także poszerzanie wiedzy na temat historii i działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawiu. Prace mogą zostać wykonane dowolną techniką na kartce a4. Należy je dostarczyć do siedziby Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Janowie, ul. Częstochowska 1, 42-253 Janów do 25 maja do godziny 16.00. Wybrane przez organizatora dzieła zostaną wydrukowane w formie pocztówki i wysłane do instytucji, podmiotów gospodarczych, urzędów i organizacji na terenie gminy Janów i powiatu częstochowskiego. Wręczenie nagród nastąpi 16 czerwca, podczas uroczystości jubileuszowych związanych z tegorocznymi obchodami „100 – lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Żurawiu”.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły