Kradł wykorzystując okazje

08.08.2018

Kradł wykorzystując okazje

Lublinieccy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dwukrotnie wykorzystał okazję i ukradł pozostawione przez właścicieli przedmioty. Łupem złodzieja padła zostawiona w niezamkniętym samochodzie torebka oraz niezabezpieczony rower.

Dyżurny komendy przyjął zgłoszenie dotyczące kradzieży torebki z niezamkniętego samochodu zaparkowanego przy ulicy Tartacznej. Na miejsce skierowano policyjny patrol. Stróże prawa rozpytali świadków i wytypowali sprawcę kradzieży. W niespełna godzinę po zgłoszeniu, złodziej, którym okazał się 43-letni mieszkaniec Lublińca, był już w rękach mundurowych. Zatrzymany usłyszał jednak nie jeden, a dwa zarzuty kradzieży. Zapis z monitoringu pozwolił na ustalenie, że jest też sprawcą kradzieży roweru pozostawionego bez żadnych zabezpieczeń 2 sierpnia na ulicy Przemysłowej. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły