KS Częstochowianka awansowała do I ligi!

28.04.2019

KS Częstochowianka awansowała do I ligi!

Częstochowianka wywalczyła awans do I ligi podczas turnieju finałowego w ramach fazy-play off. Siatkarki z Częstochowy przegrały w piątek pierwszy mecz z SAN-Pajda Jarosław 0:3, ale już w sobotę pewnie pokonały 3:0 UKŻPS Kościan i w niedzielę przypieczętowały awans, wygrywając z NOSiR-em Nowy Dwór Mazowiecki.

Taki był cel i o nim rozmawialiśmy przed turniejem z Anitą Krzyczmonik. -Turniej jest specyficzny, ponieważ w trzech dniach turniejowych zawsze jest jeden słabszy mecz i jeden świetny mecz. Mam nadzieję, że my zagramy co najmniej dwa naprawdę dobre, ponieważ włożyłyśmy w to wiele siły, serca i czasu – mówiła trenerka częstochowskich siatkarek. Misja została wykonana. Gratulujemy!

Foto: KS Częstochowianka

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły