KS SKRA Częstochowa gotowa na nowy sezon!

23.07.2019

KS SKRA Częstochowa gotowa na nowy sezon!

Klub KS Skra Częstochowa zakończył okres przygotowawczy i czeka na rozpoczęcie sezonu w II lidze. Częstochowscy piłkarze w pierwszym spotkaniu zmierzą się na wyjeździe z Legionowem.

 

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa KS SKRA Częstochowa poprzedzająca rozpoczęcie kolejnego sezonu. O planach na nadchodzący sezon mówił Piotr Wierzbicki- wiceprezes ds. organizacyjnych, Paweł Ściebura- trener oraz zawodnicy Dawid Wolny i Adrian Błaszkiewicz.

Dla klubu zakończył się okres przygotowawczy do rozpoczęcia drugiego sezonu w II lidze. Sezon dla SKRY rozpocznie się meczem na wyjeździe w

Do klubu dołączyło 5 nowych zawodników, a odeszło 13 – wciąż jednak planowane są kolejne transfery. – Zmiany, które przyniósł okres transferowy, mają wzmocnić naszą drużynę – podkreśla Piotr Wierzbicki, wiceprezes ds. organizacyjnych. – Dokładnie przeanalizowaliśmy poprzedni sezon. Postanowiliśmy też odmłodzić nasz zespół. Ruchy kadrowe zawsze są potrzebne, bo po każdym sezonie przydaje się świeża krew w ekipie. Nadal jednak pracujemy nad zamknięciem kadry. Planowane są dwa, trzy transfery, które wzmocnią i uzupełnią drużynę. Mamy nadzieję, że nowi zawodnicy spełnią nasze oczekiwania i przyniosą drużynie wiele sukcesów – dodał.

Włodarze klubu zdają sobie sprawę z tego, że walka o ligowe punkty będzie bardzo zacięta. – Miejmy nadzieję, że zawodnicy pozytywnie nas zaskoczą i znajdziemy się w pierwszej 10. Drużyna ma zawsze grać tak, aby wygrać – zaznaczał trener Paweł Ściebura.

  • Julia Czechowicz
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły