Ładniej i czytelniej przy urzędzie

01.08.2017

Ładniej i czytelniej przy urzędzie

Oczekiwania mieszkańców względem Urzędu Gminy i jego pracowników dotyczą m.in. sprawnej i profesjonalnej obsługi, rzetelnej informacji, otwartości i dobrej komunikacji na linii Urzędnik-Interesant.

Nie bez znaczenia jest również wygląd wizualny wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku Urzędu Gminy.

Po wcześniejszym “odświeżeniu” wnętrz budynku Urzędu przyszedł czas na prace, służące przede wszystkim poprawie estetyki przestrzeni publicznej.

Wszystko po to, by mieszkańcy z przyjemnością przychodzili realizować swoje urzędowe (i nie tylko) sprawy. – Chcę i cały czas dążę do tego, aby Urząd był przyjazny dla mieszkańców. Służą temu z pewnością niezbędne prace remontowe, które poprawiają wygląd wizualny budynku w środku i na zewnątrz. Ale to tylko jedna strona medalu.Druga to oczywiście prawidłowa obsługa interesantów – mówi wójt gminy Mstów, Tomasz Gęsiarz. – Kładę szczególny nacisk na otwartość i dobrą komunikację na linii Urzędnik-Interesant. Aby każdą sprawę traktować jako usługę, którą należy wykonać profesjonalnie i sprawnie. Pewnie nie zawsze jest idealnie, jak to w życiu – zdaję sobie z tego sprawę. Ale dążyć do prawidłowych zachowań trzeba i będę tego wymagał od siebie, jak i od innych – podkreśla.

I.   W ramach zagospodarowania skwerów przed Urzędem Gminy Mstów wykonano m.in.

  • prace przygotowawcze (oprysk, przycinanie i usuwanie zaniedbanych roślin, uprawa i niwelacja terenu),
  • ułożenie obrzeża,
  • posadzenie roślin,
  • prace i materiały dodatkowe (kora z korowaniem, mata szkółkarska, kamień ozdobny).

II.   Wykonane i zamontowane zostały również podświetlane banery na budynku urzędu.

  • kg
  • zdj. UG Mstów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły