Łap te chwile, łap ten moment

16.10.2018

Łap te chwile, łap ten moment

Częstochowski zespół AmperA zaprezentował swój najnowszy klip – „Czwarty próg”. Promuje on najnowszy singiel muzyków wydany na winylu.

Co tu dużo pisać – klip, zaczynający się od scenki z życia wziętej, od razu wciąga. – Powstał on przy współpracy z moim przyjacielem Piotrem Berentem z Bearand Productions – mówi Kuba Bociąga, wokalista zespołu. – Łączy nas wspólna pasja – podróże. Od początku więc mieliśmy taki zamysł, aby klip opowiadał o tułaczce po świecie – dodaje. Można zaryzykować stwierdzenie, że Kuba przemycił wątek autobiograficzny – od lat bowiem, chcąc uciec od codzienności i normalnego życia, krąży po świecie. Aktualnie jest na dobrej drodze, aby zrealizować swój cel – odwiedzenie 100 krajów przed czterdziestką. A skoro tułaczka to i klip nie mógł powstać w jednym miejscu. – Kręciliśmy go w Częstochowie, Poraju, Sokolich Górach i na górze Biakło. Chyba rzeczywiście nie umiemy usiedzieć w miejscu – zaznacza ze śmiechem. Klip – szósty w dorobku Ampery – promuje singiel „Czwarty próg”, który został wydany na winylu. Zespół przy jego nagrywaniu współpracował z MDK w Częstochowie. Słowa z kolei napisała Natalia Przybyłowicz, która „wspiera” słowem pisanym Amperę. – Zimą planujemy nagranie kolejnego klipu. Tym razem do utworu „Lecę jak ptak”. Premierę zaplanowaliśmy na urodzinach zespołu. A, że jesteśmy bardzo zadowoleni ze efektów współpracy z Piotrem Berentem z Bearand Productions to z pewnością kolejny raz skorzystamy z ich pomocy – podsumowuje Kuba. Klip warto udostępnić – muzycy obiecali bowiem, że – jak już podbiją światowy rynek muzyczny – z każdym, kto to zrobi napiją się dobrej whisky.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły