20.03.2018

Laureat ogólnopolskiego konkursu

Miłosz Kiedrzyński z Janowa zajął I pierwsze w ogólnopolskim konkursie „Mój las” organizowanym przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Zarząd Główny Ligi Ochrony Przyrody.

W rywalizacji wzięło udział 136 uczestników w czterech kategoriach. Miłosz Kiedrzyński w kategorii II “Runo leśne i jego mieszkańcy” wywalczył I miejsce. Zwycięstwo Miłosza Kiedrzyńskiego na szczeblu regionalnym, umożliwia udział jego pracy (która została już przesłana do Warszawy) w eliminacjach na szczeblu ogólnopolskim.

W projekcie laureat opracował warstwy lasu, szczegółowo opisał rośliny i zwierzęta runa leśnego, ukazał znaczenie tytułowej warstwy dla fitoklimatu, łańcucha pokarmowego i estetyki lasu. W pracy zawarł własne ryciny, rysunki i zdjęcia.

  • kg
  • zdj. UG Janów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły