14.06.2018

Letnie duety po raz drugi

Dominika Skowron i Maciej Korzeniewski to drugi duet, który wystąpił na rynku w Olsztynie w ramach cyklu koncertów ,,Letnie Duety”.

Koncert prowadził Piotr “Dziker” Chrząstek. Pierwszy występ Marty Niciejewskiej i Wojciecha Królikowskiego odbył się pod koniec maja.

Dominika Skowron – absolwentka szkoły muzycznej im. M. J. Żebrowskiego w Częstochowie, wokalistka częstochowskiego zespołu Nefre, uczestniczka I edycji programu muzycznego ,,The Voice of Poland”. Najlepiej czuje się w repertuarze z pogranicza reggae, rnb, soul, ale nie jest jej obca także muzyka rozrywkowa. Dominice towarzyszył Maciej Korzeniewski na instrumentach klawiszowych.

“Letnie Duety” to cykl pięciu  koncertów, wokalista plus akompaniator, o otwartym i kameralnym charakterze. Spotkania mają na celu prezentację utalentowanych artystów z regionu.

Kolejne koncerty odbędą się:

15 lipca  2018 rok – Iga Kozacka,
5 sierpnia 2018 rok – Jakub Sołtysik,
2 września 2018 rok – Weronika Zielińska.
Organizatorem cyklu spotkań „Letnie Duety” jest Gmina Olsztyn.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły