Liga 40-latków – relacja z 15. kolejki

08.02.2019

Liga 40-latków – relacja z 15. kolejki

15. kolejka nie przyniosła większych niespodzianek – najmocniejsze drużyny pozostały na prowadzeniu, nie dając sobie odebrać punktów. Wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 2:0. Nie został rozegrany pojedynek pomiędzy Squadra Robelit a Jednością Mykanów Mikrus.

Trzy ostatnie kolejki będą decydujące. -Dużo zależeć będzie od postawy Squadry Robelit. Drużyna ta ma jeszcze szanse skończyć całe rozgrywki na trzecim miejscu, bardzo potrzebuje więc punktów a grać będzie jeszcze między innymi z Flyspotem i Blachownią. Końcówka Ligi 40-latków zapowiada się więc bardzo ciekawie ale teraz przed drużynami przerwa związana z feriami zimowymi a do Sali Sportowej „Częstochowianka” zespoły wrócą 3 marca – poinformował MOSiR. Następne mecze odbędą się w niedzielę 3 marca. Tego dnia zagrają ze sobą Temina i Gmina Rędziny, Nowak-Mosty i Gmina Mykanów, Squadra Robelit i Flyspot, Volley i Klimas&Klimas Blachownia. Pierwszy mecz rozpocznie się o godz. 9:00 w Sali Sportowej „Częstochowianka” – tradycyjnie przy ul. Rejtana 7c.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły