Lubliniec zaprasza na finał WOŚP

04.01.2017

Lubliniec zaprasza na finał WOŚP

Dokładnie 15 stycznia 2017 roku 120 000 wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko Polski, ale i kilkudziesięciu miast w wielu krajach na świecie, żeby zbierać pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla polskich szpitali. Jak co roku wielkiej zbiórki nie może zabraknąć również w Lublińcu.

Lubliniecki sztab WOŚP będzie miał swoją siedzibę w Miejskim Domu Kultury, a wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach całego miasta. Finał upłynie pod znakiem pediatrii dziecięcej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Tego dnia od godz. 17:00 tradycyjnie w sali widowiskowej MDK odbędzie się koncert. W programie: grupa akrobatyczna ze Szkoły Podstawowej Nr 1, Zespół Asymetria, Sekcje MDK, śpiewający aktorzy Teatru po pracy. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • ad
  • UM Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły