Mają sieć wodociągową

10.01.2017

Mają sieć wodociągową

W tym dniu – wyjątkowym dla gminy, a szczególnie dla tego regionu – na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Koniecpol Ryszarda Suligi na uroczystość przybyli: Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, Wicewojewoda Mariusz Trepka, Posłanka PIS Lidia Burzyńska, Wicestarosta Częstochowski Henryk Kasiura,  Zastępca Burmistrza Andrzej Perliński, Dyrektor Funduszy Europejskich WFOŚ w Katowicach Stanisław Gmitruk, księża parafii gminnych ks. Kazimierz Bogdała i ks. Stanisław Błaszczyk, Kapelan Krajowy Strażaków ks. Adam Grajcar, Komendant PSP Jarosław Piotrowski wraz z delegacją strażaków, Komendant Gminny OSP Jarosław Duś wraz z druhami z gminnych jednostek OSP, Przewodnicząca Rady Miejskiej Aneta Chrzuszcz wraz z radnymi, sołtysi, mieszkańcy oraz reporterzy stacji telewizyjnych i radiowych. W tym pięknym, słonecznym dniu popłynęło wiele słów podziękowań za ciężka pracę i zaangażowanie dla wszystkich osób, dzięki którym pierwsza część  wodociągu została oddana do użytku, ale przede wszystkim popłynęła długo oczekiwana przez mieszkańców czysta woda.

  • kg
  • zdj. UMiG Koniecpol
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły