Makabryczne odkrycie w Glinicy

02.01.2019

Makabryczne odkrycie w Glinicy

Zwłoki kobiety w znacznym stanie rozkładu zostały znalezione przy ul. Bocznej w Glinicy. Śledczy podejrzewają, że zmarła to Maria T., która zaginęła na początku listopada.

Makabrycznego odkrycia dokonał 27 grudnia mieszkaniec Glinicy. Ciało leżało w pobliżu zabudowań gospodarczych. Śledczy podejrzewają, że zmarła to Maria T., która zaginęła na początku listopada. 58-letnia mieszkanka Glinicy wyszła z domu 3 listopada i ślad po niej zaginął.

Aby ustalić jednak tożsamość zmarłej kobiety, niezbędne są badania DNA. Śledczy na razie nie wiedzą też nic na temat przyczyn i okoliczności jej śmierci.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły