Mecz wyjazdowy forBET Włókniarz vs. Stelmet Falubaz

31.05.2019

Mecz wyjazdowy forBET Włókniarz vs. Stelmet Falubaz

W najbliższą niedzielę 2 czerwca w Zielonej Górze Włókniarz stoczy pojedynek w ramach VII rundy PGE Ekstraligi. Ekipa Lwów swoje zmagania z Falubazem rozpocznie punktualnie o godzinie 19:00.

-Nasz klub nie organizuje wyjazdu na to spotkanie, jednak każdy z Kibiców naszej drużyny, który zamierza wybrać się na to spotkanie i chce zająć miejsce w sektorze gości powinien przesłać swoje dane na adres mailowy: kibice@wlokniarz.com do najbliższego piątku (31. maja) do godziny 15:00. W treści maila prosimy podać swoje nazwisko i imię oraz numer PESEL – informuje częstochowski klub i dodaje – Cena biletu na sektor dla kibiców gości wynosi 42 zł, bez podziału na kategorie bilet: normalny, ulgowy i szkolny. Bilety dostępne będą przed zawodami w kasie przy sektorze gości (kasa czynna będzie od godziny 16:30). Wejście na sektor możliwe będzie natomiast od godziny 17:30. Osoby, które nie wyślą swoich danych mailowo będą mogły dopisać się na listę bezpośrednio przed zawodami.

Fot. Tomasz Kudala

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły