Mecz z Chojniczanką – pierwsza porażka Rakowa w sezonie

03.08.2018

RKS Raków przegrał po raz pierwszy w tym sezonie. Mecz z Chojniczanką 3 sierpnia na Stadionie Miejskim w Chojnicach zakończył się wynikiem 2:1, choć Raków pokazał się ze świetnej strony i mógł wygrać ten mecz. Dość szybko prowadzenie objął zespół z Chojnic – już w 11 minucie padł pierwszy gol. Czerwono-niebiescy musieli odrobić straty i udało się to w drugiej połowie meczu, jednak remis nie trwał zbyt długo.

W 79 minucie w ramach rzutu karnego zdobył dla Chojnic kolejny punkt Hubert Wołączkiewicz. Mimo doliczenia 5 minut do podstawowego czasu gry, już nie udało się odrobić straty punktu. Dla Rakowa bramkę zdobył Piotr Malinowski. Zespół obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli z ilością czterech punktów.