Mecz z Chojniczanką – pierwsza porażka Rakowa w sezonie

03.08.2018

Mecz z Chojniczanką – pierwsza porażka Rakowa w sezonie

RKS Raków przegrał po raz pierwszy w tym sezonie. Mecz z Chojniczanką 3 sierpnia na Stadionie Miejskim w Chojnicach zakończył się wynikiem 2:1, choć Raków pokazał się ze świetnej strony i mógł wygrać ten mecz. Dość szybko prowadzenie objął zespół z Chojnic – już w 11 minucie padł pierwszy gol. Czerwono-niebiescy musieli odrobić straty i udało się to w drugiej połowie meczu, jednak remis nie trwał zbyt długo.

W 79 minucie w ramach rzutu karnego zdobył dla Chojnic kolejny punkt Hubert Wołączkiewicz. Mimo doliczenia 5 minut do podstawowego czasu gry, już nie udało się odrobić straty punktu. Dla Rakowa bramkę zdobył Piotr Malinowski. Zespół obecnie zajmuje szóste miejsce w tabeli z ilością czterech punktów.

Bramki:

Wojciech Trofim (11)

Piotr Malinowski (69)

Hubert Wołąkiewicz (78)

Żółte kartki:

Zawistowski – Chojniczanka

Foszmańczyk – Chojniczanka

Kasperkiewicz – Raków

Składy:

Chojniczanka: Janukiewicz – Deleu, Wołąkiewicz, Michalski, Pietruszka, Zawistowski, Paprzycki, Foszmańczyk (74. Pylypchuk), Trochim (87. Danielewicz), Surdykowski (90. Mikołajczak).

RKS Raków: Gliwa – Niewulis, Figiel (60. Malinowski), Radwański, Domański, Formella, Schwarz, Mondek (79. Bartl), Góra, Kasperkiewicz, Musiolik (70. Lewicki).

  • PN
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły