Miał cudze dokumenty…

29.01.2019

Miał cudze dokumenty…

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 20-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nielegalne substancje znalezione zostały podczas kontroli osobistej. Oprócz tego, mężczyzna miał przy sobie dwa dowody osobiste należące do innych osób. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

Do zatrzymania 20-latka z gminy Koziegłowy doszło w rejonie stacji paliw w Lgocie Mokrzesz. Policjanci z zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich, w trakcie patrolu, zauważyli mężczyznę, który jak wynikało z informacji, miał posiadać przy sobie substancje niedozwolone. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. W czasie kontroli policjanci znaleźli przy nim woreczek z białym proszkiem i susz koloru zielonego. Narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie przeprowadzone przez mundurowych wykazało, że znaleziony susz to marihuana, a sypki środek to amfetamina. Oprócz tego policjanci znaleźli przy 20-latku dwa dowody osobiste należące do innych osób. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły