Miał sześć tysięcy działek dilerskich

22.03.2019

Miał sześć tysięcy działek dilerskich

Do 12 lat więzienia grozi 32-latkowi, który miał w domu blisko sześć tysięcy działek dilerskich amfetaminy. Mieszkaniec powiatu kłobuckiego został tymczasowo aresztowany.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zatrzymali 32-letniego dilera narkotyków. Mężczyzna miał w mieszkaniu znaczne ilości substancji psychoaktywnych. Śledczy przejęli blisko 6000 działek dilerskich amfetaminy. Jak ustalili policjanci, mieszkaniec powiatu kłobuckiego miał zamiar wprowadzić narkotyki między innymi na częstochowski rynek. Oprócz amfetaminy sprzedawał również marihuanę. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i zastosował wobec podejrzanego areszt. Na razie za kratkami spędzi trzy miesiące. Grozi mu jednak znacznie wyższa kara – do 12 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły