Miejska kasa do wydania

22.05.2019

Miejska kasa do wydania

Do poniedziałku, 27 maja można zgłaszać propozycje do VI edycji budżetu obywatelskiego. W najbliższy weekend możemy to zrobić także w mobilnym punkcie. Do tej pory wpłynęło 160 projektów.

Zadania można składać na dwa sposoby – na papierze lub elektronicznie. Papierowy formularz – dostępny na stronie www.konsultacje.czestochowa.pl, w Biurze Obsługi Interesanta lub w internetowym poradniku interesanta – wypełniamy i składamy w kancelarii Urzędu Miasta przy ul. Śląskiej lub wysyłamy pocztą na adres Urząd Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13.
Drogą elektroniczną zadania zgłaszamy za pośrednictwem generatora wniosków na stronie https://budzet.czestochowa.um.gov.pl:81 Aby wypełnić wniosek przez internet, wystarczy posiadać adres mailowy, który służy do potwierdzenia złożenia zadania.
Pomoc przy wypełnieniu wniosku i wiedzę dotyczącą naboru będzie można uzyskać także w  mobilnym punkcie:

•    25 maja, podczas Dnia Samorządu w godz. 16.00 – 19.00, przy budynku odwachu na placu Biegańskiego,
•    26 maja, podczas Rodzinnego Pikniku Podmiotów Ekonomii Społecznej, w godz. 12.00 – 16.00,  przy stoisku Wydziału Polityki Społecznej na Promenadzie Niemena.

Szczegółowe informacje dotyczące budżetu obywatelskiego znajdują się na stronie: http://konsultacje.czestochowa.pl/?page_id=16303.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły