Mieszkańcy Olsztyna przywitali Nowy Rok

04.01.2017

Mieszkańcy Olsztyna przywitali Nowy Rok

– Mam wielką przyjemność i zaszczyt złożyć Państwu Noworoczne życzenia w imieniu Wójta Gminy Olsztyn Tomasza Kucharskiego –powiedziała Mariola Matysek, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie. Życzenia spełnienia wszelkich marzeń i przedsięwzięć- tych zawodowych i prywatnych, powodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności. – czytamy na stronie internetowej Urzędu Gminy w Olsztynie.

Licznie zgromadzonych uczestników imprezy bawił zespół Live Metro, fajerwerki w niebo wystrzeliła firma Goldregen, porządku i ładu pilnowała policja z Komisariatu Policji w Olsztynie i firma Dominator. I tak w szampańskich nastrojach powitano Nowy 2017 Rok.

Wydarzenie zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie i Gmina Olsztyn.

  • ad
  • zdj. A.Knapik
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły