Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym

18.01.2019

Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym

Zawodnicy Kolejarz-Jura Częstochowa w sobotę i niedzielę 12-13 stycznia 2019 r. wzięli udział w 82. Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Przełajowym. Odbyły się one w Strzelcach Krajeńskich.

W sobotę wystartowali młodzicy – najlepiej z częstochowskich zawodników zaprezentowała się Marta Marek, która zajęła 4 miejsce. Z kolei niedziela była dniem, gdy startowali zawodnicy i zawodniczki w kategorii Elita, Orlik, Junior i Junior Młodszy. -W juniorach młodszych na 10 miejscu był Kajetan Wąsowicz, który jechał na 5 pozycji, ale defekt roweru tuż przed metą nie pozwolił mu dojechać na tym bardzo dobrym miejscu. Na 27 miejscu ukończył trasę Wiktor Stalka, ale należy zauważyć, że w tej kategorii wystartowało najwięcej zawodników – ponad 65. W kategorii junior na 16 miejscu był Mateusz Bylica – poinformował nas Grzegorz Gronkiewicz, prezes częstochowskiego klubu sportowego Kolejarz Jura.

  • Paula Nogaj
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły