Moc atrakcji i świetna zabawa – tak wyglądały Targi Edukacyjne “Co po szkole?”

02.10.2018

Moc atrakcji i świetna zabawa – tak wyglądały Targi Edukacyjne “Co po szkole?”

Miniony weekend upłynął pod znakiem Targów Edukacyjnych “Co po szkole”, które Życie Częstochowy zorganizowało w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej. Było mnóstwo świetnej zabawy i moc atrakcji, ale przede wszystkim dzieci i ich rodzice mogli sprawdzić różnorodne oferty wystawców.

Turniej tenisa stołowego, turniej szachów szybkich, występy taneczno-wokalne, liczne konkursy i pokazy – działo się naprawdę wiele! Odwiedzający mieli szansę zostać aktywnymi uczestnikami targów i wziąć udział w przygotowanych przez Życie Częstochowy i  Powiatu atrakcjach. Wśród licznych ofert wystawców, rodzice z pewnością znaleźli najlepszą opcję dla swoich pociech. Zapraszamy do obejrzenia galerii!

 

 

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły