Morsowanie w Kusiętach

19.01.2017

Morsowanie w Kusiętach

– Jestem morsem od kilkunastu lat. Zanurzanie się w zimnej wodzie daje zdrowie i witalność. Chciałbym po raz drugi zachęcić mieszkańców gminy Olsztyn i regionu do wspólnej kąpieli – zachęca radny Poch. Jak zapewniają organizatorzy zimowej kąpieli, atmosfera będzie gorąca. Udział jest bezpłatny i na własną odpowiedzialność. Nad bezpieczeństwem będą czuwać ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz druhowie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Kusiąt. Dla chętnych będzie przygotowane ognisko, w którym będzie można smażyć własne kiełbaski.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły