MOSiR przygotował na ferie dwa turnieje

19.01.2017

MOSiR przygotował na ferie dwa turnieje

Turniej siatkarski odbędzie się w sobotę i niedzielę (21 i 22 stycznia). Pierwszego dnia zagrają duety męskie, a drugiego żeńskie i mieszane. Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na adres: zapisy@mosir.pl lub pod numerem tel. 34 372 26 33. W  zgłoszeniu  należy  podać  imiona, nazwiska,  telefon  kontaktowy  oraz  dokładne daty urodzenia zawodników. Termin upływa 20 stycznia.

Z kolei od 24 stycznia w Hali Polonia rozgrywane będą Zimowe Mistrzostwa Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej. Turniej adresowany jest dla roczników 2002-2005. Zapisy poprzez stronę internetową www.bit/ly/Dzikie.

Więcej informacji na www.mosir.pl i pod numerem tel. 34 372 26 32.

  • kr
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły