Można już szaleć na miejskiej ślizgawce

06.12.2018

Można już szaleć na miejskiej ślizgawce

Ta wiadomość powinna ucieszyć wszystkich miłośników jazdy na łyżwach. 6 grudnia ruszył sezon na bezpłatnej, miejskiej ślizgawce. Podobnie jak przed rokiem, jest ona zlokalizowana na terenie Miejskich Kortów Tenisowych przy ul. 3 Maja 1.

Ślizgawka jest czynna codziennie w godz. 10.00 – 20.00. Na miejscu jest też wypożyczalnia łyżew – cena to 5 zł za godzinę za parę (3,50 zł dla posiadaczy kart „Częstochowski senior”, „Rodzina+” lub „Karty Dużej Rodziny”). W wypożyczalni dostępnych jest ponad 90 par w różnych rozmiarach. Najmłodsi mogą także korzystać z bezpłatnych kasków ochronnych oraz pingwinków pomagających w jeździe.

O wszelkich przerwach w funkcjonowaniu obiektu (np. w związku z warunkami atmosferycznymi) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie informować na bieżąco na stronie internetowej www.mosir.pl  Również pod tym adresem można znaleźć wszelkie szczegóły na temat funkcjonowania Miejskiej Ślizgawki (m.in. cennik czy zasady naliczania opłat).

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły