Mundurowi na koniach

19.07.2017

Mundurowi na koniach

Od godziny 13 jeźdźcy z policyjnych formacji konnych z całego kraju, strażnicy miejscy z Poznania, Łodzi i Szczecina oraz drużyny z Czech i Węgier będą walczyli o tytuł najlepszej drużyny konnej i najlepszego jeźdźca turnieju.

Zawodom już od 11.00 będą towarzyszyły konkursy dla najmłodszych dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym, pokazy motocykli Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie oraz tresury psa służbowego.

W piątek, w dzień poprzedzający zawody uczestnicy turnieju o godz. 10 przejadą spod Archikatedry Aleją Najświętszej Maryi Panny na Plac Biegańskiego, gdzie zaplanowano obchody Święta Policji wraz z mianowaniami policjantów na wyższe stopnie. Następnie zawodnicy przejadą pod Pomnik Nieznanego Żołnierza.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły