Muniek Staszczyk w szpitalu!

18.07.2019

Muniek Staszczyk w szpitalu!

Podczas krótkiego pobytu w Londynie lider zespołu T.LOVE – Muniek Staszczyk – trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszystkie koncerty z udziałem artysty zostały odwołane.

Jak donosi menadżer Muńka Staszczyka, artysta musiał trafić na badania ze względu na nagłe pogorszenie się stanu zdrowia. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na razie nie zobaczymy więc Muńka na scenie. Zanim zostanie podjęta decyzja o jego powrocie do koncertowania, będzie trzeba przeprowadzić dokładne badania i zapoznać się z opinią lekarzy.

Przypomnijmy, Muniek Staszczyk urodził się i wychował w Częstochowie. To polski muzyk, lider, współzałożyciel i autor tekstów znanego w całej Polsce zespołu T.LOVE. Ma 55 lat. Współpracował z wieloma szanowanymi artystami jak np. Katarzyna Nosowska czy Maanam. W czerwcu tego roku nagrał nowy singiel „Pola”, a na 18 października również tego roku planowana jest premiera najnowszej płyty zespołu „Syn miasta”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

  • Julia Czechowicz
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły