Myszkowska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy sprzedawali narkotyki

21.04.2022

Myszkowska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy sprzedawali narkotyki

Myszkowscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie i udzielanie narkotyków niepełnoletniej. W toku prowadzonych czynności śledczy dotarli też do 22-letniego dilera. Obaj mężczyźni usłyszeli prokuratorskie zarzuty. Starszemu z nich grozi nawet 10 lat więzienia. Młodszemu natomiast grozi kara nie mniejsza niż 3 lata za kratami.

Do zdarzenia doszło na ulicy Kościuszki w Myszkowie. Policyjny patrol zauważył audi A3, a przy nim mężczyznę, który na widok radiowozu zachowywał się nerwowo. Podczas kontroli jego osobówki, mundurowi znaleźli papierowe zawiniątko, a w nim zielony susz. Jak się okazało, była to marihuana.

Mężczyzna został zatrzymany.  Badanie wykazało u niego obecność alkoholu i narkotyków w organizmie. Do dalszych badań pobrano mu krew. Śledczy badają, czy 23-latek kierował samochodem w takim stanie. Oprócz tego, jego audi nie miało aktualnych badań technicznych. Wczoraj obaj stanęli przed obliczem prokuratora, który podjął decyzję o objęciu dozorem policyjnym 23-letniego mieszkańca gminy Niegowa.

  • TS
Najnowsze artykuły