MZDiT informuje: zmiana tras linii nr 57 i 67

21.09.2018

MZDiT informuje: zmiana tras linii nr 57 i 67

Od 20 września aż do odwołania autobusy linii nr 57 i 67 od Odrzykonia będą kursować inną trasą (nadal drogą krajową 46 w kierunku Olsztyna) z pominięciem przejazdu ulicami Narcyzową i Księżycową.

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie przekazał informację odnośnie utrudnień w komunikacji spowodowanych brakiem przejazdu przebudowywaną ulicą Księżycową w Skrajnicy.

-Od dnia 20.09.2018 roku do odwołania autobusy linii nr 57 i 67 od Odrzykonia będą kursować zmienioną trasą tj. nadal drogą krajową nr 46 dalej w kierunku Olsztyna z pominięciem przejazdu ulicami Narcyzową i Księżycową. Od ulicy Żwirki i Wigury autobusy ww. linii będą dojeżdżać przez ulicę Słoneczną do przystanku SKRAJNICA i po nawrocie będą kontynuować przejazd w kierunku Olsztyna i Biskupic. Taka sama trasa obowiązywać będzie w kierunku Częstochowy. W związku ze zmianą trasy zostają zawieszone w obu kierunkach przystanki ODRZYKOŃ-NARCYZOWA. Przystanki ODRZYKOŃ będą obowiązywać wyłącznie w lokalizacjach przy trasie DK 46. Przystanek ODRZYKOŃ przy ulicy Narcyzowej w kierunku Skrajnicy również zostaje zawieszony. Przewidywany powrót na stałe trasy linii nr 57 i 67 może nastąpić od środy 26.09.2018 roku – możemy przeczytać w komunikacie.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły