MZDiT zmienia siedzibę

04.10.2018

MZDiT zmienia siedzibę

Miejski Zarząd Dróg i Transportu zmienia swoją siedzibę. Od 15 października będzie funkcjonował przy ul. Legionów 52 na Zawodziu.

Dzięki przeprowadzonemu w ostatnich miesiącach gruntownemu remontowi, budynek będzie spełniał wszelkie standardy komfortowej obsługi mieszkanek i mieszkańców, m.in. podczas załatwiania spraw w poszczególnych wydziałach instytucji. Interesantki i interesanci będą mieli ponadto możliwość uzyskania informacji w uproszczonej formule, a to dzięki wprowadzeniu szeregu zmian logistycznych na terenie obiektu. Budynek został także zaadaptowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz rodziców z dziećmi.

W związku z przeprowadzką z dotychczasowej siedziby przy ul. Popiełuszki 4/6 do nowego budynku, 12 i 15 października nieczynna będzie kasa MZDiT w żadnej z podanych lokalizacji.

Dniem przeprowadzki będzie piątek, 12 października, stąd możliwe jest występowanie niedogodności w starej siedzibie firmy. MZDiT z góry przeprasza też za niedostępność części pracowników tego dnia.

W piątek, 12 października, i w poniedziałek, 15 października, nastąpi przełączenie sieci telefonicznej, dlatego MZDiT prosi o kontakt od wtorku, 16 października. Jednocześnie będzie to pierwszy dzień funkcjonowania nowej siedziby przy ul. Legionów 52. Numer telefoniczny centrali pozostaje bez zmian.

Pełny, nowy adres siedziby Miejskiego Zarządy Dróg i Transportu w Częstochowie to ul. Legionów 52, Częstochowa 42-202.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły