Na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem

17.04.2019

Na łuku drogi stracił panowanie nad motocyklem

Sezon dopiero się rozpoczął, a mamy kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty. Tym razem kierujący jednośladem nie dostosował prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Przejażdżkę zakończył w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło we wtorkowe (16.04.) popołudnie. 29-latek jechał od strony Turowa w kierunku Olsztyna. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nie dostosował prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechał do przydrożnego rowu. Mężczyzna doznał obrażeń i trafił do szpitala – ma między innymi złamane podudzie oraz obojczyk.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły