Na spacery i snowboard do Mstowa

12.08.2017

Na spacery i snowboard do Mstowa

Warstwa śniegu nie jest zbyt gruba, można więc podziwiać piękne krajobrazy w zimowej szacie. Po drodze Skała Miłości, stojąca nad “Wartą” (po której pływają kaczki), zalew Tasarki pokryty lodem i ładne widoki z Góry Szwajcera. Dla umiejących jeździć na snowboardzie, dużą atrakcją będą przeszkody na trasach Snowparku w Mstowie (przy Skale Miłości), który został uruchomiony po dwóch – prawie bezśnieżnych – zimach. Obok mogą zjeżdżać saneczkarze w bardziej tradycyjny sposób. Dodajmy do tego uruchomione w grudniu gminne lodowisko na mstowskich błoniach (na obiekcie mstowskiego klubu sportowego “Warta”), które jest niezależne od mrozu i mamy sporo możliwości zimowego wypoczynku.

  • kg
  • zdj. UG Mstów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły