Na tyłach kamienicy uprawiał konopie

16.08.2017

Na tyłach kamienicy uprawiał konopie

Policjanci z komisariatu I postanowili skontrolować miejsce, w którym miały rosnąć konopie indyjskie. Śledczy weszli na podwórko z tyłu jednej z kamienic w centrum Częstochowy i odkryli sporą uprawę. Kryminalni zabezpieczyli 27 krzaków nielegalnej rośliny. Niektóre z krzewów miały blisko 3 metry wysokości. O ich uprawę jest podejrzany 39-letni mieszkaniec Częstochowy. Mężczyzna usłyszał też zarzuty posiadania marihuany. Śledczy znaleźli bowiem w jego mieszkaniu przeszło 86 gramów tego narkotyku. Szczegóły i okoliczności sprawy wyjaśniają kryminalni z „jedynki” pod nadzorem prokuratury.

  • kg
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły