Na ulice Częstochowy wyruszyły czerwono-niebieskie autobusy

18.02.2023

Na ulice Częstochowy wyruszyły czerwono-niebieskie autobusy

Od piątku 17 lutego po ulicach naszego miasta kursują czerwono-niebieskie autobusy MPK z wizerunkami trenera Marka Papszuna i zawodników Rakowa. Będą one podróżowały codziennie na różnych liniach, a w dniach meczowych będą to przede wszystkim linie dojeżdżające do samego stadionu Rakowa.

– Wierzymy, że codzienne podróże komunikacją miejską będą dla mieszkańców jeszcze przyjemniejsze. Jest to też na pewno nietypowa forma promocji, a właśnie takie staramy się wdrażać, by zachęcić kibiców do przyjazdu na mecze – mówi rzecznik prasowy Rakowa, Michał Szprendałowicz.

Autobusy oklejone są tradycyjnymi czerwono-niebieskimi barwami, ale oprócz tego, widnieją na nich wizerunki zawodników: Iviego Lopeza, Vladana Kovacevicia, Bartosza Nowaka, Frana Tudora, Vladyslava Kochergina, Vladislavsa Gutkovskisa i Sebastiana Musiolika. Nie mogło zabraknąć również szkoleniowca Marka Papszuna. Oklejenie autobusów zostało przygotowane przez klub we współpracy z MPK w Częstochowie oraz drukarnią KomplexDruk.

Przypominamy, że dziś na stadionie przy ul. Limanowskiego 83 Raków Częstochowa podejmie drużynę Górnika Zabrze w ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Początek spotkania o godz. 17:30.

Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

  • źródło: Raków Częstochowa
  • opr. pn
Najnowsze artykuły