Na wolnym wytropił złodziejkę

12.09.2018

Na wolnym wytropił złodziejkę

Policjant z komisariatu I w Częstochowie – będąc na wolnym – zauważył młodą kobietę, która przypominała mu poszukiwaną od maja 19-latkę, podejrzewaną o kradzieże w drogeriach. Jego przypuszczenia potwierdziły się. Kobieta została doprowadzona do komisariatu i rozliczona za swoje czyny. Wkrótce wnioski o jej ukaranie zostaną przekazane do sądu.
Kilka dni temu policjant z wydziału kryminalnego spacerując w czasie wolnym od służby, zauważył młodą kobietę, która przypominała mu poszukiwaną przez jego kolegów, zajmujących się wykroczeniami, 19-latkę. Kobieta była podejrzewana o kradzieże kosmetyków w drogeriach w centrum miasta w maju i lipcu. Mundurowi bardzo szybko ustalili jej dane, jednak ta skutecznie ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

Policjant na wolnym poinformował o swoich spostrzeżeniach kolegów z komisariatu, ci przyjechali na miejsce i potwierdzili dane 19-latki. Kobieta usłyszała już zarzuty w sprawach o wykroczenia. Za czyny te odpowie przed sądem. Co ciekawe, dokładnie ten sam policjant – również, gdy miał dzień wolny – wytropił innego podejrzanego.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły