Nabór uzupełniający do in vitro

10.09.2018

Nabór uzupełniający do in vitro

Prezydent miasta ogłasza nabór uzupełniający do programu „Leczenie Niepłodności Metodą Zapłodnienia Pozaustrojowego dla Mieszkańców Miasta Częstochowy”.

Do programu zostaną zakwalifikowane pary, które spełniają następujące kryteria:

  • wiek kobiety mieści się w przedziale 20-40 lat w/g rocznika urodzenia – dopuszcza się możliwość przeprowadzenia procedury u pacjentek w wieku do 42 lat ( wg rocznika urodzenia) jeżeli stężenie AMH jest powyżej 0,7 ng/ml,
  • pozostają w związku małżeńskim lub w związku partnerskim,
  • są mieszkańcami Częstochowy,
  • poddały się wcześniej leczeniu niższego rzędu,  które zakończyło się niepowodzeniem lub posiadają bezpośrednie wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego,
  • zostały zakwalifikowane do leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego przez Realizatora Programu, zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu.

Uczestnikom programu przysługuje możliwość jednorazowego dofinansowania do zabiegu zapłodnienia pozaustrojowego  w wysokości do 5 000 zł. pod warunkiem przeprowadzenia co najmniej jednej procedury. Pozostałe koszty procedury ponoszą pacjenci.

Wnioski o objęcie dofinansowaniem wraz z oświadczeniami dostępne są na stronie www.czestochowa.pl / baner – programy polityki zdrowotnej realizowane przez miasto/, należy składać w terminie od 12 do 14 września 2018 roku w  Wydziale Zdrowia  Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 –  IV p. nr 413.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Realizatorzy Programu, którzy dysponują wolnymi miejscami:

  • INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa KATOWICE ul. Piotrowicka 83
  • PROVITA  Sp. z o.o. KATOWICE ul. Fabryczna 13 D
  • GYNCENTRUM  CLINIK Sp. z o.o. KATOWICE ul. Żelazna 1                                                                            miejsce realizacji świadczeń:

* Gyncentrum Częstochowa ul. Kozielewskiego 9 (zakres świadczeń: kwalifikacja, stymulacja)
* Gyncentrum Katowice ul. Żelazna 1.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły