07.05.2018

Nadzieje częstochowskiej kultury

Do 31 maja można zgłaszać wnioski o przyznanie nagród dla uzdolnionej artystycznie młodzieży (do 25 roku życia). Doroczne, specjalne nagrody dla wyróżniających się młodych twórców związanych z naszym miastem przyznaje Rotary Club Częstochowa.

Celem programu „Nadzieje Częstochowskiej Kultury” jest promocja i wsparcie młodych, utalentowanych artystów. Rotary Club Częstochowa zamierza wyróżnić 4-5 osób. Nagrody mogą być przyznawane m.in. za artystyczną działalność indywidualną, aktywność kulturalną promującą Częstochowę w kraju i za granicą, działalność społeczną w sferze kultury i sztuki, przedsięwzięcia w zakresie edukacji artystycznej dzieci i młodzieży. Wysokość nagród to 2000 zł netto.

Rotary Club Częstochowa  może przyznać nagrodę z własnej inicjatywy lub na wniosek instytucji i placówek kultury, szkół artystycznych, związków lub stowarzyszeń kultury oraz organizacji społecznych, środowisk twórczych lub grup osób ze środowiska twórczego, osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz opieką nad zabytkami, artystycznie uzdolnionej młodzieży.

Wnioski w formie pisemnej należy nadsyłać do 31 maja 2018 roku na adres:

Rotary Club Częstochowa, ul. Dekabrystów 68/76, 42-200 Częstochowa

Regulamin przyznawania nagród i stosowne formularze znajdują się poniżej oraz:

  • na stronie  częstochowskiego Rotary https://rotaryczestochowa.pl/
  • i profilu FB https://www.facebook.com/rotaryczestochowa/

Osobą do kontaktów w sprawach regulaminowych i organizacyjnych jest Paweł Klimek, mail: p.klimek@rotaryczestochowa.pl

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły