Nagroda dla przedszkola z Poczesnej

18.01.2017

Nagroda dla przedszkola z Poczesnej

Konkurs organizowała fundacja “ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. W sumie zakwalifikowano 106 sprawozdań z całego kraju. Kierując się ustalonymi kryteriami oceny merytorycznej przyznano 13 nagród, 17 wyróżnień i 9 podziękowań. Wśród laureatów było Publiczne Przedszkole z Poczesnej. Placówka – już po raz kolejny – otrzymała nagrodę.
Przedszkole od 2006 roku bierze udział w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię “Cała Polska czyta dzieciom”. – Przez 10 lat otrzymaliśmy już dwa medale, 3 nagrody, 3 wyróżnienia, jedno wyróżnienie specjalne i jedno podziękowanie – wylicza Aneta Nawrot z Urzędu Gminy Poczesna. Liderem kampanii na terenie przedszkola jest nauczycielka Żanetta Polaczkiewicz.
  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły