Najdroższa nieruchomość już na sprzedaż!

25.01.2017

Najdroższa nieruchomość już na sprzedaż!

W tym ogromnym domu znalazło się także miejsce na salę kinową, kręgielnię i lądowisko dla helikopterów. Miłośnicy wysiłku fizycznego będą mogli korzystać z prywatnej siłowni i spa, a dla tych mniej aktywnych prawdziwą gratką może być… ściana ze słodyczy! Nowy właściciel będzie jednak mógł liczyć na więcej atrakcji. Na dekorację rezydencji składa się sto trzydzieści dzieł sztuki, a do zakupu dołączona została kolekcja ekskluzywnych samochodów warta 30 milionów dolarów. To najdroższa nieruchomość wystawiona na sprzedaż w całych Stanach Zjednoczonych.

 

Niewiele osób może pozwolić sobie na taki zakup. Agent nieruchomości zaznacza, że wszyscy zainteresowani muszą przed obejrzeniem nieruchomości udowodnić, że znajdują się w posiadaniu potrzebnej do zakupu sumy.

  • Paula Nogaj
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły