Najpierw potrąciła rowerzystkę, później wjechała do rowu

21.08.2018

Najpierw potrąciła rowerzystkę, później wjechała do rowu

W Waleńczowie na ulicy Częstochowskiej doszło do groźnego wypadku. Kierująca osobową skodą potrąciła rowerzystkę, a następnie sama wjechała do przydrożnego rowu.

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło na ulicy Częstochowskiej w Waleńczowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobową skodą 42-latka, jadąc w stronę Kłobucka, potrąciła poruszającą się w tym samym kierunku 61-letnią rowerzystkę. Kobieta spadła do przydrożnego rowu, do którego kilkanaście metrów dalej wjechała samochodem młodsza z uczestniczek wypadku. Na skutek zdarzenia starsza z kobiet doznała szeregu obrażeń. Zarówno ona, jak i kierująca samochodem po udzieleniu pierwszej pomocy zostały przewiezione do szpitala w Częstochowie. Obie uczestniczki zdarzenia drogowego były trzeźwe.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły