Najpierw się napili, a później postanowili popływać

11.06.2019

Najpierw się napili, a później postanowili popływać

Policjanci z posterunku wodnego w Poraju skontrolowali jeden z rowerów wodnych na zbiorniku w Poraju. Podczas legitymowania, okazało się, że dwuosobowa załoga jest kompletnie pijana. Badanie wykazało w ich organizmach prawie po dwa promile alkoholu. Obaj zostali ukarani mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż przed 14.00. Podczas patrolu wodnego akwenu w Poraju myszkowscy wodniacy postanowili skontrolować jeden z rowerów wodnych. Okazało się, że obaj sternicy byli pijani. Badanie wykazało u każdego z nich 2 promile alkoholu w organizmie. Za sterowanie w stanie nietrzeźwości obaj sternicy zostali ukarani mandatem karnym, a ich rower został odholowany na brzeg.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły