07.09.2017

Naprawią drogę wojewódzką

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach w ramach bieżącego utrzymania dróg przystąpił do naprawy drogi wojewódzkiej DW904 na terenie gminy Konopiska.

W ramach prowadzonych remontów wykonał na odcinku ok. 1,10km nakładkę asfaltową na całej szerokości jezdnia to znaczy na odcinku od przejazdu kolejowego w Blachowni do siedziby firmy Kost-Bet przy ul. Przejazdowej w Aleksandrii Pierwszej. Poza tym na odcinku ok. 0,40km wykonuje remont chodnika dla pieszych – od ul. Klonowej w Kopalni do ul. Opolskiej w Konopiskach  wraz z wykonaniem nowej nakładki asfaltowej na jezdni na odcinku ok. 0,48km – od skrzyżowania ul. Klonowej z ul. Małą w Kopalni do ul. Opolskiej w Konopiskach.

  • kg
  • zdj. UG Konopiska
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły