Nastolatkowie z narkotykami

26.02.2019

Nastolatkowie z narkotykami

Policjanci z Myszkowa zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali dwóch nastolatków, którzy mieli przy sobie narkotyki. Za ich posiadanie odpowiedzą przed sądem.

W ręce policjantów z zespołu ds. nieletnich wpadło dwóch mężczyzn w wieku 17 i 18 lat. Do zatrzymania młodych mieszkańców Myszkowa doszło w piątek wieczorem na ulicy Plac Dworcowy. Stróże prawa podczas kontroli ujawnili przy nich niedozwolone substancje. Przeprowadzone badania potwierdziły że jest to marihuana i ekstazy. Młodzi mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Za posiadanie niedozwolonych substancji odpowiedzą przed sądem.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły