Nastolatkowie z narkotykami

10.10.2018

Nastolatkowie z narkotykami

Policjanci z Myszkowa zajmujący się przestępczością wśród nieletnich zatrzymali dwóch nastolatków, którzy mieli przy sobie narkotyki. Za ich posiadanie odpowiedzą przed sądem. Grożą im 3-lata więzienia.
W ostatnim czasie w ręce policjantów z zespołu ds. nieletnich wpadło dwóch nastolatków – w wieku 17 i 18 lat. Obaj mieli przy sobie środki odurzające. Pierwszy z nich, 18-latek z Myszkowa, wpadł w piątek z marihuaną podczas legitymowania na ulicy 3 Maja w Poraju. Kolejny – 17-letni mieszkaniec Żarek Letnisko – został zatrzymany z marihuaną na ulicy Kwiatkowskiego w Myszkowie. W jego mieszkaniu stróże prawa zabezpieczyli jeszcze amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i przesłuchani. Za posiadanie niedozwolonych substancji odpowiedzą przed sądem.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły