Nasza krew – nasza ojczyzna

27.10.2018

Nasza krew – nasza ojczyzna

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie prowadzi kolejną akcję charytatywną. W dniach 26 października 16 grudnia zachęca do oddawania krwi w punktach krwiodawstwa, powołując się na hasło “Nasza krew – nasza Ojczyzna”. Przy okazji prowadzi też dobrowolną zbiórkę czekolad oraz artykułów spożywczych z długą datą ważności.
– Akcja zainicjowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK KMP w Częstochowie ma na celu wspieranie i propagowanie honorowego oddawania krwi oraz budowanie pozytywnego wizerunku służb mundurowych – podkreśla podkom. mgr Marta Ladowska, oficer prasowy częstochowskich policjantów.

Wszyscy chętni do udzielenia pomocy, w tym przyłączenia się do zbiórki czekolad oraz artykułów spożywczych dla osób potrzebujących, proszeni są o kontakt z prezesem klubu – Kamilem Sowińskim tel. 34 369 1336. Pytania można też kierować na adres e-mail: kmpczestochowahdk@gmail.com.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły