Nauczycielka z promilami

23.11.2018

Nauczycielka z promilami

W jednej ze szkół w powiecie myszkowskim, policjanci interweniowali wobec 48-letniej nauczycielki, która prowadziła zajęcia z gimnazjalistami będąc pod wpływem alkoholu. Miała prawie 0.5 promila w organizmie. Śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Niewykluczone, że w takim stanie przyjechała do pracy swoim samochodem…

W czwartek (22.11.) około 10:00 dyżurny z Myszkowa otrzymał niepokojący telefon. Ze zgłoszenia wynikało, że na zajęciach wychowania fizycznego z uczniami III klasy gimnazjum, prowadząca lekcję najprawdopodobniej jest  pijana. O swoich podejrzeniach uczniowie powiadomili dyrekcję szkoły. Stróże prawa po przybyciu do placówki potwierdzili przekazaną informację. 48- letnia kobieta była pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wskazało prawie 0.5 promila w organizmie. Jeżeli potwierdzą się przypuszczenia policjantów, że w takim stanie przyjechała do pracy swoim samochodem, kobiecie może grozić kara dwóch lat za kratami. Śledczy wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego zdarzenia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły