Nie lubił teściów?

24.08.2018

Nie lubił teściów?

Częstochowscy policjanci zatrzymali 41-latka, podejrzanego o groźby i uszkodzenie ciała teściowej oraz uszkodzenie samochodu teścia, nękanie byłej żony i znęcanie się nad synem. Na wniosek śledczych mężczyzna objęty został policyjnym dozorem. Ma też zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.
Kilka dni temu oficer dyżurny z komisariatu V otrzymał zgłoszenie pobicia. Z ustaleń śledczych wynika, że 41-latek miał zaatakować swoją teściową, bić ją po twarzy i grozić jej pozbawieniem życia. Tego samego dnia miał też wskoczyć na maskę samochodu swojego teścia, uszkadzając ją. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów uszkodzenia ciała i gróźb karalnych kierowanych pod adresem teściowej, uszkodzenia auta teścia, a także znęcania się na swoim 8-letnim synem i uporczywego nękania swojej byłej żony od listopada ubiegłego roku. Śledczy z komisariatu V ustalają wszystkie szczegóły sprawy. Prokurator z Prokuratury Rejonowej Częstochowa-Północ, po zapoznaniu się z aktami zastosował wobec podejrzanego środki zapobiegawcze w postaci dozoru i zakazu zbliżania się do podejrzanych.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły