Nie ustąpił pierwszeństwa…

17.05.2019

Nie ustąpił pierwszeństwa…

47-latka ucierpiała w wypadku, do którego doszło w Lublińcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na skrzyżowaniu 19-latek nie ustąpił pierwszeństwa chevroletowi i doprowadził do zderzenia pojazdów.

Do zdarzenia doszło 15 maja około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Żwirki i Wigury w Lublińcu. Z pierwszych ustaleń wynika, że 19-letni kierujący suzuki na skrzyżowaniu dróg nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu z przeciwka chevroletowi i doprowadził do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia ogólnych obrażeń ciała doznała pasażerka chevroleta, która została przewieziona do szpitala w Lublińcu. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły