Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

23.07.2018

Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście

Policjanci z Myszkowa ustalają szczegóły i okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Koziegłowskiej. W wyniku zderzenia osobówki z motocyklem, 26-letni kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło w sobotę (21.07.) około godziny 20.45 na ulicy Koziegłowskiej w Myszkowie. Jak wstępnie ustalili policjanci, 20-letni kierowca opla astry jadąc ulicą Koziegłowską w kierunku Żarek, podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo w ulicę Sarnią, nie ustąpił pierwszeństwa 26-letniemu cykliście jadącemu w przeciwnym kierunku. Na skutek zderzenia kierowca jednośladu z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają teraz myszkowscy policjanci.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły